مزایا و معایب نمای کامپوزیت
مزایا و معایب نمای کامپوزیت
مهر ۲۲, ۱۳۹۹
بازسازی و نوسازی
نکاتی در بازسازی و نوسازی
مهر ۲۲, ۱۳۹۹
هزینه بازسازی

هزینه بازسازی و نوسازی خانه

در این مقاله قصد داریم شما را راهنمایی کنیم تا چگونه یک برآورد منطقی از هزینه بازسازی و نوسازی خانه خود را داشته باشید.

همانطور که میدانید بعد از خرید یک ملک یا مدتی زندگی در یک خانه یا شاید اضافه شدن عضو جدیدی در یک خانواده یا احتیاج به مدرن شدن فضای خانه تصمیم به بازسازی خانه بگیریم. بازسازی خانه هم میتواند در راستای اهداف مد نظر ما باشد و برای تعمیر و نگهداری یک بنا کار بسیار منطقی هست.

نکته ی مهم این هست که بازسازی باید با برنامه ریزی باشد و تمام هزینه ها و نیازها باید در نظر گرفته شود. اگر این برنامه ریزی ها به درستی انجام نشود نه تنها میتواند برای شما هزینه های بیهوده و هنگفت درست کند بلکه احتمال دارد مجبور شوید کیفیت کار را پایین بیاورید گروه معماری وریا بهترین مشاوره را به صورت صادقانه و با برآورد منطقی قیمت ها و ارائه ی کار با بهترین کیفیت ممکن به درخواست مشتری انجام می دهد، برای دریافت مشاوره میتوانید همین حالا با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما استفاده کنید.

در ادامه به شما باید و نباید کارهایی که برای یک بازسازی موفق باید انجام بدهید را ذکر می کنیم.

هزینه بازسازی

هدف شما از بازسازی و نوسازی خانه

ابتدا از خود دلیل بازسازی خانه را سوال کنید ؟ و در همه مراحل به یاد داشته باشید که کدام مسئله باعث شده اقدام به بازسازی خانه ی خود کنید. ابتدا باید تصمیم خود را قطعی کنید و ببینید که تغییر قسمت هایی از خانه برای شما مهم هست و حاضر هستید که برای این تغییرات هزینه کنید ؟ همواره به این نکته توجه داشته باشید که تصمیم بی منطق و عجولانه شما را متحمل خسارت و گرفتاری می کند.

برآورده هزینه بازسازی و نوسازی خانه

قبل از اینکه کار بازسازی خانه خود را شروع کنید یک دفتر تهیه کنید و از تغییراتی که میخواهید انجام بدهید و هزینه ی تخریب ها و هزینه ی مصالح و متریال و … را به صورت فهرست در بیاورید. برای دانستن هزینه های دقیق باید با یک مشاور طراح و مجری مشورت کنید گروه معماری وریا برای کمک و مشاوره آماده خدمت رسانی به شماست، کافیست با شماره های تماس ما تماس بگیرید. سعی کنید با کسی کار را انجام دهید که مناسب با بودجه و سلیقه ی شما بتواند کار را با بهترین کیفیت ممکن انجام دهد، هزینه ی کار را از ابتدا مشخص کنید و اجازه ندهید که مجری شما را وادار به هزینه ی بیهوده و بالاتر از بودجه ی مد نظر کند.

هزینه نوسازی

اگر بودجه ی شما با برنامه و خواست های شما از بازسازی و نوسازی خانه هماهنگی نداشته باشد

از ایتدا آنچه را که در ذهن دارید با معمار و مجری خود در میان بگذارید از ایده های ذهنی خود تا کیفیت متریال های درخواستی خود تا بتوانید هزینه ی دقیق را بدست بیاورید اگر هزینه با بودجه ی شما هماهنگ نبود با تیم معماری در این مورد به توافقی برسید اگر از ابتدا تعادل بین بودجه و هزینه ایجاد نشود در طی مراحل مختلف و پیشرفت کار احتمال دارد که آنچه در ذهن شما بوده با آنچه در نتیجه از آب در بیاید شما را راضی نکند. پس اجازه ندهید که عدم برنامه ریزی و توافق درست شما را دچار آشفتگی و نارضایتی کند.

هزینه بازسازی و نوسازی

انعقاد قرارداد بازسازی و نوسازی خانه بدون ارزیابی دقیق

برای انتخاب تیم معماری ماهر کاملا حوصله به خرج دهید حتما از نمونه کارهایشان را ببینید و مطمئن شوید که قدرت سازماندهی و اجرای قوی دارند، تا بتوانند با بودجه ی مد نظر شما و در مدت زمانی که قول می دهند پروژه ی بازسازی و نوسازی را به خوبی به پایان برسانند. گروه معماری وریا با سال ها تجربه و با پشتوانه ی کادر مجرب و تیم اجرایی قوی و حرفه ای با بهره گیری از امکانات و تجهیزات پیشرفته در حوزه بازسازی و نوسازی ، طراحی داخلی و طراحی نما توانسته با اجرای پروژه های مختلف اعم از خصوصی و نیمه خصوصی با خلاقیت و نوآوری و ارئه خدمات با کیفیت، کارنامه ی درخشانی برای خود رقم زده.

گروه معماری وریا متشکل از کارشناسان زبده و با بکارگیری از علم و تجربیات ، اجرای فعالیت خود را درحوزه های عمران و معماری در زمینه طراحی داخلی ، طراحی نما ، بازسازی و نوسازی اعم از مشاوره ، ایده پردازی ، طراحی ، ساخت و اجرای پروژه های مسکونی ، ویلایی ، اداری و تجاری با تاکید بر تعامل با مشتریان دنبال می نماید .

نمونه کارهای بازسازی و نوسازی ما را می توانید ملاحظه کنید.

توجه داشته باشید که انجام کار در زمان معین و با هزینه ی برآورد شده باعث می شود شما متحمل اتلاف وقت و هزینه نشوید.